GELENEKTEN GELECEĞE

Kalite ve Güven

Standart Matbaacılık 1963 yılında Erbil Türker tarafından Erbil Türker Kutu İmalathanesi olarak kurulmuştur. İlk yıllarda tek bir baskı makinesiyle aspirin kutusu üreten imalathane, yıllar içinde iş çeşitliliğini arttırmış, piyasada güvenilir ve kaliteli iş yapan matbaa olarak adını duyurmuştur. Çeşitli karton kutular arasında özellikle ilaç kutusu konusunda özelleşmiştir.

 

1993 yılında Tuna Türker babasından şirketi devralmış, şu anda bulunduğu İkitelli Matbaacılar Sitesine taşınılmış, makine parkurunu ve kapasitesini arttırarak, şirketin büyümesine, sektörde kalite ve hizmette lider konuma gelmesine öncülük etmiştir.

2004 yılında Banu Bayru da yılların verdiği fizik öğretmenliği ve eğitimde yöneticilik deneyimini yönetim kadrosuna katılarak hem Standart Matbaacılık’ ta hem de sektörde kalifiye eleman yetiştirmeye büyük katkı sağlamıştır. Aynı zamanda sektörün gelişmesi, sektör içi iletişim ve destek ağlarının güçlendirilmesi, diğer sektörlerle iletişimin güçlendirilmesi, matbaacılık eğitim projeleri geliştirilmesi konularında çeşitli vakıf ve derneklerle koordineli çalışmaktadır.

Vizyoner bir bakış açısıyla matbaa ve ambalaj sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek öngörülü ve akılcı yatırımlar ve atılımlar yapan Standart Matbaacılık, uzun yıllardan gelen tecrübe ve deneyimini gelecek kuşaklara aktarmaya devam edecektir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Yakın geçmişimiz daima yarının bir başlangıcıdır

Kalite

Yeterince iyi asla yeterli değildir

Sürdürülebirlik

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa saygı

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, meslektaşlarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde açık sözlülüğe ve dürüstlüğe önem veriyoruz. Bu özelliğimizle herkes tarafından güven duyulan ve saygı gören bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. İsmimizi daha iyi noktalara taşımak için her düzeyde açık iletişime olan inancımızdan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Yakın geçmişimiz daima yarının bir başlangıcıdır.” sözünü unutmadan müşterilerimize en iyi hizmeti vermek bizim görevimiz. Bu vasfımızın uzun dönemde başarımıza olan etkisinin bilincindeyiz.

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için çevre bilincimizi koruyor ve azami çaba gösteriyoruz.

Dinamik ve hemen karşılık verebilen yüksek performansın rakiplerimiz arasında bizi liderliğe ulaştıracağına inanıyoruz.

Hayal gücü, merak, keşfetme potansiyeline sahip çalışanlarımızla daima en yeni teknolojiyi takip etmek gelişmemizin temelini oluşturuyor. Sorun çözmek ve iş bitirmek için yararlı fikirler üretme becerisi, kendini geliştirebilmek için eğitim ve öğretimle ilgilenme, güncel kalabilme isteği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yapmakta olduğumuz takım çalışması ile mükemmelliği yakalamayı hedefliyoruz.

Kullandığımız ileri teknoloji, insan kaynakları ve kendi alanlarında lider çalışanlarımız sayesinde yaratmış olduğumuz çözümlerle en iyi hizmeti veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak için en üst düzeyde çaba harcıyoruz.

“Yeterince iyi asla yeterli değildir” mantığıyla firmamız kendisini sürekli kalite iyileştirmesine adamıştır. Kalitede sürekliliği prensip edinerek başarılı bir şekilde rekabet ediyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Kurduğumuz tüm ilişkilerde tutarlı, şeffaf, saygılı, karşılıklı hoşgörü ve yardıma açık…

Referanslarımız